• ساعت فرمان دو رله ای شیواامواج دستگاهی با ۹۰ برنامه قابل تنظیم بوده که هر برنامه، دارای یک زمان روشن و یک زمان خاموش است . این دستگاه ،در دوره های زمانی روزانه،هفتگی و ماهانه قابل تنظیم می باشد.همچنین میتوان برای هر برنامه یکی از خروجی ها یا هر دو را انتخاب نمود.

  468,200 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • یک ساعت با یک فرمان خروجی می باشد که می تواند ۵۰ برنامه داشته باشد. هر برنامه ، دارای یک زمان روشن و یک زمان خاموش است و در دوره های زمانی روزانه، هفتگی و ماهانه قابل تنظیم می باشد . در حالت “روزانه”ساعت ، دقیقه و ثانیه ، در حالت “هفتگی” ساعت ، دقیقه ، ثانیه و روز هفته و در حالت “ماهانه” ساعت، دقیقه ، ثانیه و روز ماه قابل تنظیم می باشد .

  381,800 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ساعت فرمان تک رله ای 10A برنا الکترونیک را می توان برای کنترل یک رله فرمان طبق برنامه ای در ساعت های معین مورد استفاده قرار داد. این دستگاه قابل برنامه ریزی به صورت روزانه - هفتگی - ماهانه می باشد و دارای قابلیت ذخیره و اجرای 99 برنامه زمانی مختلف برای کاربردهای گوناگون از قبیل کنترل خودکار سیستم آبیاری، زنگ مدارس، روشنایی و ... است.

  370,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ساعت فرمان تک رله ای 20A برنا الکترونیک قابل برنامه ریزی به صورت روزانه - هفتگی - ماهانه می باشد و دارای قابلیت ذخیره و اجرای 99 برنامه زمانی مختلف برای کاربردهای گوناگون از قبیل کنترل خودکار سیستم آبیاری، زنگ مدارس، روشنایی و ... است.

  395,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ساعت فرمان شیواامواج با یک فرمان خروجی می باشد که می تواند ۵۰ برنامه داشته باشد. هر برنامه ، دارای یک زمان روشن و یک زمان خاموش است و در دوره های زمانی روزانه، هفتگی و ماهانه قابل تنظیم می باشد . در حالت “روزانه”ساعت ، دقیقه و ثانیه ، در حالت “هفتگی” ساعت ، دقیقه ، ثانیه و روز هفته و در حالت “ماهانه” ساعت، دقیقه ، ثانیه و روز ماه قابل تنظیم می باشد 

  349,600 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ساعت فرمان هفتگی شیوا امواج با قابلیت برنامه ریزی ۳۰ برنامه در یک روز یا۳۰ برنامه در یک هفته می تواند زمان خاموش و روشن شدن سیستم های مختلف را به صورت سیکل های دوره ای روزانه یا هفتگی کنترل نماید.

  349,600 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • دستگاهی مناسب برای روشن و خاموش کردن اتوماتیک وسایل برقی خانگی با ۵۰ برنامه قابل تنظیم می باشد. هر برنامه،دارای یک زمان روشن و یک زمان خاموش است و در دوره های زمانی روزانه، هفتگی و ماهانه قابل تنظیم می باشد.

  546,400 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ساعت نجومی تک رله ای 20A برنا الکترونیک دارای سیستم میکروپروسسوری به منظور محاسبه زمان طلوع و غروب بر اساس موقعیت جغرافیایی می باشد و امکان انتخاب زمان قطع به سه روش مختلف از جمله : در زمان طلوع، در ساعت معین و در مدت زمان قابل تنظیم پس از غروب برای ساعت نجومی برنا الکترونیک فراهم شده است.

  395,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ساعت نجومی دو رله ای 10A برنا الکترونیک دارای سیستم میکروپروسسوری به منظور محاسبه زمان طلوع و غروب بر اساس موقعیت جغرافیایی می باشد و امکان انتخاب زمان قطع به سه روش مختلف از جمله : در زمان طلوع، در ساعت معین و در مدت زمان قابل تنظیم پس از غروب برای ساعت نجومی برنا الکترونیک فراهم شده است.

  450,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • شمارنده دیجیتال شیوا امواج  دستگاهی مناسب جهت شمارش پالس های ورودی با دقت و انعطاف پذیری بالا می باشد .این دستگاه برای شمارش تعداد محصول،تعداد کارکرد دستگاه،متر کردن و … قابل استفاده است .

  324,700 تومان موجود
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته